پارچه فیلتر ( Filter Cloth )

در هر جایی که فیلتراسیون انجام می شود ، انتخاب صحیح پارچه فیلتر ، که مهمترین پارامتر در فیلتراسیون مایع -جامد است ، اولویت اول را تشکیل می دهد. ما با همکاری شرکت SüzerTeks ، به دلیل تجربه دیرینه خود در بازار ، دانش گسترده و تنوع زیادی که در نوع مواد ، نوع نخ و تکنیک بافندگی ارائه می دهیم ، دقیق ترین پارچه های فیلتر را به مشتریان خود ارائه می دهیم. ما قادر هستیم انواع خواسته های مشتریان خود را با بالاترین کیفیت ، در کوتاه مدت ، از طریق ماشینهای مدرن بافندگی و بخش تجهیزاتمان ، که پیشرفته ترین در زمینه خود در سراسر ترکیه است ، برآورده کنیم.

press filter
فیلتر پرس
دیسک فیلتر
درام فیلتر
بلت فیلتر

صفحه فیلترپرس

صفحات فیلتر پرس ما از پلی پروپیلن 100% ساخته شده و به کاربران خود استفاده طولانی مدت و امکان فیلتراسیون عالی را از طریق مقاومت شیمیایی بالا و مقاوم تا فشار 16 بار را ارائه می دهد. مشتریان ما می توانند صفحات و لوازم جانبی بشقاب را با هر ویژگی در هر اندازه ، از 250 در 250 میلی متر تا 500 در 500 میلی متر 630 در 630 میلی متر ؛ 800 در800 میلی متر و 1000 در 1000 میلی متر ، را از شرکت ما به سریعترین روش تهیه کنند. شرکت ما به لطف کارخانه های تولید مدرن قادر به تأمین انواع خواسته های کاربر مانند صفحات تخلیه بسته یا باز، تغذیه مرکزی ، تغذیه گوشه ای یا تغذیه بیش از حد ، بدون هیچ مشکلی است.

 

بگ فیلتر ها

کیسه های جمع آوری گرد و غبار ، قطعات اصلی کیسه های فیلتر جت هستند که برای جمع آوری گرد و غبارهایی که در هوای محیط، در بسیاری از کارخانه های صنعتی مخلوط می شوند ، استفاده می شود.
شرکت ما کیسه های فیلتری را ارائه می دهد که از نظر اندازه ذرات ذرات گرد و غبار موجود در هوای شرکت ها دارای بهترین نفوذپذیری هوا هستند ، بنابراین ظرفیت جمع آوری گرد و غبار به حداکثر می رسد و همچنین خطر انسداد کیسه ها در یک زمان کوتاه به حداقل می رسد
با توجه به تجهیزات ما قادریم با ظرفیت بالا ، کیسه های فیلتر را در هر اندازه و تعداد دلخواه ، به سریع ترین روش به مشتریان ارائه دهیم.

مزایای محصولات ما:
»مقاومت طولانی مدت
»مقاومت در برابر حرارت زیاد
»مواد شیمیایی سطح بالا

پارچه فیلتر پرس- پارچه درام فیلتر- پارچه دیسک فیلتر- پارچه بلت فیلتر- فیلتر تسمه ای- پایافیلتر- سوزرتکز​- بگ فیلتر